Coördinatoren

Dijkmagazijn:
(Natuur- en Milieueducatie)
email: dijkmagazijn@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Claartje Blankenheym

Educatie:
(Natuur- en Milieueducatie)
email: educatie@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Rietje van Dalen

Excursies:
email: excursies@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Marga Elsinga

Heggenvlechtbrigade:
email: heggen@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Hans van Berlo

Hoogstambrigade:
email:
hoogstambrigade@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinatoren: Jos van Betuw en Theo Dhont

Klusteam:
email: klussen@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Frank Wemmers

Knotgroep Bemmel:
email: knotgroepbemmel@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Menno de Vos

Knotgroep Huissen:
email: knotgroephuissen@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Jac. Lamerichs

Moestuinen Huissen:
email: moestuinenhuissen@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Willem Langendoen

Plaksche Veld:
email: plakscheveld@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Sjoerd Rutgers

Schoolmoestuinen Bemmel:
email: schoolmoestuinbemmel@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Ewald Nijenhuis

Stagebegeleiding:
Ewoud Storm
email: stage@lingewaardnatuurlijk.nl

Werkgroep Landschap:
email: landschap@lingewaardnatuurlijk.nl
coördinator: Tonny Berns

Webbeheer en ondersteuning:
Sietze Elsinga
email: webbeheer@lingewaardnatuurlijk.nl

© 2022

Thema gemaakt door Anders NorenBoven ↑