Zondag 19 februari 2023.
Een keer per maand verzorgen gidsen van Lingewaard Natuurlijk een excursie in het buitengebied van Lingewaard. Deze maand is in plaats daarvan een activiteit binnen gepland, op zondagmiddag 19 februari. Een deel van de middag bestaat uit een bezoek aan het natuurmuseum in het Dijkmagazijn van Bemmel, onder leiding van een gids van Lingewaard Natuurlijk. Het andere deel van de middag is in de Veldschuur. Dan gaan we uilenballen uitpluizen. Wat is een uilenbal? Welke uilen maken ze? En wat kun je erin vinden? Wij hebben ballen van diverse uilen om eens goed te bekijken en uit te pluizen.
Kinderen zijn welkom vanaf 8 jaar. Vanaf 13.45 uur verzamelen wij in de Veldschuur, Sportlaan 1M te Bemmel. Er is een maximum van 20 deelnemers. Deelname is gratis maar een vrijwillige bijdrage is welkom.
Aanmelden is noodzakelijk en dat kan via info@lingewaardnatuurlijk.nl
Stichting Lingewaard Natuurlijk is een
Algemeen Nut Beogende Instelling.
Donaties aan een erkende ANBI instelling zijn aftrekbaar van de belasting.
U kunt ons financieel steunen door een storting aan Stichting Lingewaard Natuurlijk
Rekening: NL69RABO0316831271
Hier vind u onze Privacyverklaring.
Stichting Lingewaard Natuurlijk is een vrijwilligersorganisatie, opgericht in 1994 met als naam Stichting Bemmel Natuurlijk. Oorspronkelijk was ons werkgebied alleen Bemmel, maar inmiddels zijn onze vrijwilligers actief in de hele gemeente Lingewaard.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met info@lingewaardnatuurlijk.nl
Stichting Lingewaard Natuurlijk
Veldschuur en Dijkmagazijn
p/a Europalaan 45
6691 CH Gendt
(KvK 41058792 )
Het Dijkmagazijn Waaldijk 2 6681 KH Bemmel |
De Veldschuur Sportlaan 1 M 6681 CD Bemmel |
Thema gemaakt door Anders Noren — Boven ↑